Varsóban népszerűsíti a befektetési lehetőségeket a Budapesti Értéktőzsde (BÉT). Az első alkalommal megrendezett Magyar Napon nemzetközi, elsősorban lengyel intézményi befektetők ismerhetik meg a BÉT-en elérhető vállalatokat – közölte a tőzsde tegnap.
A Magyar Napon a lengyel befektetők mellett számos nagy nyugat-európai befektető több mint ötven találkozó keretében kap első kézből információt magyar tőzsdei vállalatokról. A varsói befektetői roadshow illeszkedik a BÉT 2016–2020 közötti stratégiájába, amely a magyar tőzsdei befektetési lehetőségeket, a magyar parketten jegyzett vállalatokat minél több nemzetközi színtéren is népszerűsíti.



