A mindenki által ismert, otthon is megfőzhető-megsüthető ételekből készítettek köztéri installációkat a napokban Chilében.

A Santiagóban kiállított művek ugyan nem ehetők, a helyiek azonban azonnal megkedvelték azokat, és büszkék a városukat felvidító fogásokra. Az ötletgazdáknak a jókedv kiváltásán túl nem volt különösebb szándékuk a szobrokkal, a vendéglősök azonban bizonyára örülnek a sok megéhező járókelőnek.



