A Fehér Ház bejelentette kedden, hogy Donald Trump amerikai elnök részt vesz a G20-as országcsoport hamburgi csúcsértekezletén.

Az elnök részt vesz a G20 csúcsértekezletén
A Fehér Ház bejelentette kedden, hogy Donald Trump amerikai elnök részt vesz a G20-as országcsoport hamburgi csúcsértekezletén.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
