Több a rendőr a déli határon

Röszke és Ásotthalom között néhány száz méterenként járőröznek

Belföld
  • 2016.02.08. - 11:50

Növelték a rendőri létszámot a déli határnál, hétfőn Röszke és Ásotthalom között néhány száz méterenként járőrök ellenőrizték a zöldhatárt - tapasztalta az MTI tudósítója a helyszínen.

kerítés160208_576
Reklám