Téli örömök

Február végéig ingyen korcsolyázhatnak a terézvárosiak a Hunyadi téri pályán

Krónika
  • 2015.12.01. - 03:39

Korcsolyapályává alakíttatta át Terézváros önkormányzata a Hunyadi téren található sportpályát a téli időszakra, a létesítményt tegnap a főváros VI. kerületének polgármestere, Hassay Zsófia avatta fel és adta át a téli sportok kedvelőinek a létesítmény ünnepélyes megnyitóján.

14o
(Fotó: Nagy Balázs)

Az eseményen fellépett a a Jégvirág Kupa nemzetközi korcsolyaverseny első helyezettje, Glózik Emese (képünkön), aki a Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Iskola tanulója. A beruházás eredményeképpen az önkormányzat a tegnapi megnyitótól február végéig ingyenes korcsolyázási lehetőséget biztosít az érdeklődők számára. Az ünnepélyes eseményen felállították Terézváros karácsonyfáját is.

Reklám