Megszorításokat vezet be az argentin kormány: megszünteti a minisztériumok felét, emeli az exportadót, hogy csökkentse a költségvetés hiányát, és stabilizálja a nemzeti fizetőeszköz összeomlásától sújtott gazdaságot – adta hírül a távirati iroda.
Cél a deficit csökkentése
Megszorításokat vezet be az argentin kormány: megszünteti a minisztériumok felét, emeli az exportadót, hogy csökkentse a költségvetés hiányát, és stabilizálja a nemzeti fizetőeszköz összeomlásától sújtott gazdaságot – adta hírül a távirati iroda.
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
