Péntek után szombaton is 90 ezren látogattak ki a Szigetre, az elmúlt hat nap alatt így már harmadszor lett teltházas a fesztivál - közölték a szervezők vasárnap az MTI-vel.

Már harmadszor kelt el minden jegy az idén
Péntek után szombaton is 90 ezren látogattak ki a Szigetre, az elmúlt hat nap alatt így már harmadszor lett teltházas a fesztivál - közölték a szervezők vasárnap az MTI-vel.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
