Séfek harca

A gasztronómia hazai sztárjai versenyeztek a Bocuse d’Or budapesti döntőjében

Krónika
  • 2016.02.19. - 00:52

Széll Tamás (képünkön) a fővárosi Onyx étterem séfje nyerte csütörtökön a Bocuse d’Or nemzetközi szakácsverseny Budapesten megrendezett döntőjét, és ezzel a lehetőséget arra, hogy képviselje hazánkat az európai kontinensdöntőn május 10-11-én, amely szintén a magyar fővárosban lesz.

Széll Tamás 20160219
(Fotó: Varga Imre)

A nemzetközi döntőbe jutásért hat séf versengett: Széll Tamás – segédjével, Szabó Kevinnel, Pohner Ádám (Olimpia étterem), Győrffy Árpád (Kollázs), Sándor Rodrigo (Costes Downtown), Szabó László (Sodexo) és Volenter István (67 Étterem és Bistro) séf és segédjei felett aratott győzelmet.

Reklám