Pokolgép robbant Kelet-Pakisztánban

Nyolcan meghaltak, legalább 23-an megsebesültek Lahor

Külföld
  • 2017.02.23. - 11:59

Pokolgép robbant csütörtökön a kelet-pakisztáni Lahor előkelő negyedében egy étteremben; nyolcan meghaltak, legalább 23-an megsebesültek - közölték a hatóságok. 

lahor576
Reklám