Őrizetbe vették Bukarest főpolgármesterét

Tetten érte a korrupcióellenes ügyészség

Külföld
  • 2015.09.06. - 09:58

Vasárnapra virradó éjszaka őrizetbe vették Bukarestben Sorin Oprescut, a román főváros főpolgármesterét, miután tetten érték, hogy egy közvetítőtől, egy önkormányzati intézményvezetőtől huszonötezer euró kenőpénzt vett át.

oprescu lead
Reklám