Okostanterem

A korszerű eszközök a hátrányos helyzetű diákoknak is esélyt jelenthetnek

Krónika
  • 2017.03.23. - 02:15

Az országban elsőként adtak át úgynevezett okostantermet szociális központban, Miskolcon. Az elektronikus táblával, tabletekkel, digitális tollakkal felszerelt tanterem az Ökumenikus Segélyszervezet és a Samsung Electronics Magyar Zrt. közös munkájával valósult meg.

OKOSTANTEREM
(Fotó: MTI/Komka Péter)

Lévai Anikó, a segélyszervezet jószolgálati nagykövete, Orbán Viktor miniszterelnök felesége az átadáson elmondta, hogy a miskolci intézmény mára nemcsak az avasi lakótelep egyik fontos közösségi terévé nőtte ki magát, hanem országos jelentőségű szakmai műhellyé is vált.

Reklám