Nyaralni ment Orbán Viktor

A miniszterelnöknek pihenésre van szüksége, azt kérte, ne keressük

Belföld
  • 2018.08.01. - 12:48

Nyaralni mentem. Ne keressetek – írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.

A képen a Vakáció felirat látható, alatta pedig képek a miniszterelnök idei évéből.

Reklám