„Nem dughatjuk homokba a fejünket”

Az Országgyűlés Európai ügyek bizottságának elnöke szerint a szabályok betartása miatt akarják megbüntetni Magyarországot

Külföld
  • 2017.05.23. - 04:00

Magyarországot azért akarják büntetni, mert betartja a schengeni szerződésből adódó kötelességeit, és megvédi határait – jelentette ki hétfőn Pozsonyban Hörcsik Richárd, az Országgyűlés Európai ügyek bizottságának elnöke.

Hörcsik
Reklám