Magyarországot azért akarják büntetni, mert betartja a schengeni szerződésből adódó kötelességeit, és megvédi határait – jelentette ki hétfőn Pozsonyban Hörcsik Richárd, az Országgyűlés Európai ügyek bizottságának elnöke.

Az Országgyűlés Európai ügyek bizottságának elnöke szerint a szabályok betartása miatt akarják megbüntetni Magyarországot
Magyarországot azért akarják büntetni, mert betartja a schengeni szerződésből adódó kötelességeit, és megvédi határait – jelentette ki hétfőn Pozsonyban Hörcsik Richárd, az Országgyűlés Európai ügyek bizottságának elnöke.


A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie