Illeszkedik a kormány vidékpolitikájához, hogy a vásárcsarnokokat felújítják, majd eredeti funkciójukban veszik ismét használatba – mondta tegnap Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár Budapesten, a felújított Klauzál téri vásárcsarnok átadásán.

A biztonságos hazai élelmiszereknek több módon kíván versenyelőnyt teremteni a kormány: idetartoznak a Magyar Élelmiszerkönyv különleges minőségű és kézműves élelmiszerekre vonatkozó irányelvei vagy a hungarikumról szóló törvény.



