Heteken belül befejeződik a volt Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége (MTESZ) székházának bontása a budapesti Kossuth Lajos téren.

A munkálatok miatt az M2-es metró a Kossuth téri állomáson nem áll meg, csak áthalad, a kimaradó megállót pótolandó a Batthyány tér és a pesti oldal között M2D jelzésű hajó közlekedik. A metróállomás fölé épített irodaház bontása várhatóan márciusban fejeződik be. Ezután kezdődik meg egy olyan, a tér arculatába illeszkedő irodaház építése, ami az eredeti, Hültl Dezső által 1928-ban készített homlokzati tervek szerint, a belső tartalma pedig a mai előírások és igények szerint készül el várhatóan még az év második felében.



