Madártávlat

Kéménytúrára hívta a sajtót a Főtáv a Távhőszolgáltatás Napja alkalmából

Krónika
  • 2016.04.13. - 01:28

A civil érdeklődők előtt a sajtó képviselőit látta vendégül tegnap, a pénteken esedékes Távhőszolgáltatás Napja előtt a Főtáv Zrt., a cég az országos rendezvénysorozat egyik állomásaként a távfűtés társadalmi hasznosságát és környezetbarát jellegét demonstrálja a napokban.

kemeny
(Fotó: Nagy Balázs)

A szerencsés riporterek kéménytúrán is részt vehettek, és páratlan kilátásban gyönyörködhettek. A programok egyik elemeként pénteken Budapesten közismert épületeket világítanak meg fényfestéssel a város több pontján, közöttük a Városházát, a Várkert Bazárt és a Gellért fürdőt.

Reklám