Letakarták a Golgotát

A múzeum tiszteletben tartotta Pákh Imre kérését

Kultúra
  • 2015.08.31. - 17:22

Letakarták Munkácsy Mihály Golgota című festményét a debreceni Déri Múzeumban hétfőn, a tulajdonos Pákh Imre ugyanis megtiltotta a kép további nyilvános bemutatását - közölte a múzeum.

Reklám