A világhírű, ötszörös Grammy-díjas amerikai énekesnő, Mariah Carey, valamint két gyermeke, Scott és Cannon is részt vett tegnap a Lego Batman - A film elnevezésű új alkotás premierjén, Los Angelesben.

Az animációs filmben a Denevérembernek ismét sok dolga van, hogy megmentse otthonát, Gotham városát régi ellenségétől, Jokertől. Carey maga is részt vett az alkotásban, az ő hangján szólal meg az egyik kulcsfigura, Mayor Marion Grange. A stábban ugyanakkor társa volt mások mellett Ralph Fiennes is.



