Kötvénnyel lépünk ki a devizapiacra

Egymilliárd eurónyi értékpapír-kibocsátással számol a magyar állam, a Budapesti Értéktőzsdére vinnék a megvásárolt MKB Bankot

Gazdaság
  • 2016.01.08. - 03:28

Januárban vagy februárban dollárban vagy euróban bocsáthat ki kötvényt a nemzetközi piacon Magyarország – mondta a Bloombergnek adott interjúban Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. Az Államadósság-kezelő Központ 2016-os finanszírozási tervéből az derül ki, egymilliárd eurónyi devizakötvény-kibocsátással számol a magyar állam.

9ograf
Reklám