Teherautóba rejtett nagy erejű pokolgép robbanása rázkódtatta meg péntek hajnalban Afganisztán fővárosát. A detonációban nyolcan meghaltak és 198-an megsebesültek - közölte pénteken az afgán rendőrség. A nap folyamán újabb robbantás történt: öngyilkos merénylő robbantotta fel magát egy kabuli rendőrakadémia kapujánál, a detonációban afgán tisztviselők szerint sok kadét meghalt.




