Kétszer is robbantottak Kabulban

Rengetegen sebesültek és haltak meg

Külföld
  • 2015.08.07. - 08:09

Teherautóba rejtett nagy erejű pokolgép robbanása rázkódtatta meg péntek hajnalban Afganisztán fővárosát. A detonációban nyolcan meghaltak és 198-an megsebesültek - közölte pénteken az afgán rendőrség. A nap folyamán újabb robbantás történt: öngyilkos merénylő robbantotta fel magát egy kabuli rendőrakadémia kapujánál, a detonációban afgán tisztviselők szerint sok kadét meghalt.

szaudi merénylet lead


Reklám