A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat országházi gyermekkarácsonyán nyolcszáz magyarországi és határon túli hátrányos helyzetű gyermek vehetett részt.

Kövér László házelnök azt mondta: „Ez nemcsak az ország, az egész nemzet háza, mindazoké, akiknek szülei hozzájárultak, hogy az épület létrejöjjön és fennmaradjon.”



