Újabb kampánykamu - így reagál a Miniszterelnöki Sajtóiroda az ellenzéki sajtó azon híresztelésére, hogy egy állítólagos felhasználó kezdeményezésére a Facebook törölte volna Orbán Viktor több korábbi posztját.
Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke egyértelművé tette: senki semmit nem törölt Orbán Viktor közösségi oldaláról.



