Győzött az Újpest

A lila-fehérek zárt kapuk mögött verték a Honvédot a labdarúgó NB I-ben - A Videoton a DVSC otthonában diadalmaskodott

Sport
  • 2017.11.18. - 17:45

Az Újpest hazai pályán 2-1-re legyőzte a címvédő Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában, szombaton.

újpest
Debreceni VSC-Videoton FC 2-5
Reklám