Fradi-győzelem női kézilabdában

Horvát csapat felett diadalmaskodtak a lányok

Sport
  • 2015.10.18. - 19:59

A horvát Podravka Koprivnica csapatát győzte le a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Ferencváros.

A magyar csapat hazai pályán nyert a Koprivnica csapata ellen 28–16-ra.
A csoport másik mérkőzésén a német Thüringer HC és a francia Fleury döntetlent játszott egymással (27–27). 

Reklám