A múlt heti viharok okozta, a dunai rakpartokat is érintő károk elhárítása után folytatódott a munka a budai fonódó villamoshálózat kivitelezésén, egyebek mellett a Margit híd közelében is (képünkön).

A főváros budai oldalának jelentős részét érintő beruházás miatt akadnak olyan területek, utcák, amelyek már csaknem egy éve fel vannak túrva, ilyen a Bécsi út belvároshoz közelebbi része, ahol már jó ideje szünetel a közlekedés, ahogy a Frankel Leó út egyes szakaszai-ra sem lehet behajtani. Az utóbbi időben számos panasz érkezett a közelben élőktől, hogy a kivitelezők nem egy alkalommal már kora hajnalban elkezdték a nagy zajjal és szennyeződéssel járó munkákat. Több helyszínen már többször meghosszabbították a kivitelezési munkák eredeti határidejét. A budai fonódó villamoshálózaton az eredeti tervek szerint még az idén megindul a forgalom.



