A jelek szerint most már tényleg megérkezik az idei nyár, aminek – az előző hetek szűnni nem akaró esőzései után – végre biztos jele, hogy máris keressük a felfrissülést nyújtó vízparti helyeket.

A felüdülésre remek lehetőséget kínál a közelmúltban teljesen megújult fővárosi Széll Kálmán tér új szökőkútja, amelynek előnyeit már kipróbálták a tegnapi kánikulában a képünkön látható fiatalok. A hasonló helyek népszerűsége bizonyára megemelkedik a nyár hátralévő részében a Kárpát-medencében , a meteorológusok hosszú távú előrejelzései szerint ugyanis az idén olyan rekordmeleg várható, hogy azt még a sokat emlegetett tavalyi rekkenő hőség sem közelíti meg.



