Erősen függünk a behozataltól

Jelentős a fosszilis energiahordozók részaránya

Gazdaság
  • 2017.02.22. - 01:41

Csökkent valamelyest Magyarország energiafüggősége, de szükségletünk több mint felét így is importból szerezzük be.

9 20170222
Reklám