Demszky felajánlotta a segítségét

Félrefordításra és egyéb hibákra, tévedésekre gyanakszik a volt főpolgármester

Belföld
  • 2017.02.13. - 20:41

Gyalázatos eljárásnak, egyoldalúnak, megalapozatlannak nevezte az OLAF jelentését hétfőn este Demszky Gábor egykori főpolgármester a Budai Liberális Klubban a négyes metró beruházás kapcsán tartott beszámolójában. 

demszky-liberálisklub576x356
az OLAF-jelentés "önmagában semmire sem alkalmas", nem alkalmas arra, hogy jogi következtetéseket vonjanak le belőle.
Reklám