Gyalázatos eljárásnak, egyoldalúnak, megalapozatlannak nevezte az OLAF jelentését hétfőn este Demszky Gábor egykori főpolgármester a Budai Liberális Klubban a négyes metró beruházás kapcsán tartott beszámolójában.

Félrefordításra és egyéb hibákra, tévedésekre gyanakszik a volt főpolgármester
Gyalázatos eljárásnak, egyoldalúnak, megalapozatlannak nevezte az OLAF jelentését hétfőn este Demszky Gábor egykori főpolgármester a Budai Liberális Klubban a négyes metró beruházás kapcsán tartott beszámolójában.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
