Öt százalékra csökkent az áfa mértéke, a helyben felszolgált ételek és a helyben készített nem alkoholtartalmú italok után. Az intézkedéssel az a kormány célja, hogy a megmaradt pénzt az ágazatban dolgozók bérfejlesztésére fordítsák a munkáltatók – közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség az MTI érdeklődésére.
Könnyid László, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének (MSZÉSZ) elnöke a távirati iroda szerint üdvözölte a kedvezményes áfa bevezetését. Kiemelte, hogy az áfacsökkentés az eladási árakban nem jelent változást, mert ez az éttermek hatékonyabb gazdálkodását segíti, a munkáltatók az áfacsökkentésből befolyó összeget a munkabérekre fordíthatják. A szállodaszövetség az ágazat fehéredését is várja az intézkedéstől. A szakmai bérminimum az áfacsökkentéssel egy időben január elsejétől tovább emelkedik, 180 500 forintra. Az a cél, hogy a vendéglátásban magasabb béreket fizessenek, és legyen többletfedezet az évek óta elmaradt fejlesztésekre – tette hozzá. Kitért arra is, hogy az italforgalmon belül magas az alkoholtartalmú italok aránya, amelyeket nem érint az áfacsökkentés, azok továbbra is a 27 százalékos áfakulcs alá tartoznak.



