A listavezető Ferencváros a Honvédot vertem míg a címvédő Videoton kétgólos hátrányból felállva a Puskás Akadémiát győzte le a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati játéknapján. Ikszelt a Diósgyőr és a Haladás, pontott mentett a sereghajtó Békéscsaba. Nyert a Paks, az Újpest pontot csent a Debrecentől.




