Az idén is szeptember 22-én rendezik meg az európai autómentes napot, amely 1998 óta minden évben a városlakók környezettudatosságának erősítését célozza.
Sok hazai önkormányat vett részt az eseményen
Az idén is szeptember 22-én rendezik meg az európai autómentes napot, amely 1998 óta minden évben a városlakók környezettudatosságának erősítését célozza.
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
