Saját forrásból, százmillió forint ráfordításával új autóbusz-állomást épít Kisbéren a Közép-nyugat-magyarországi Közlekedési Központ, miután a jelenlegi állomást elbontják – közölte a vállalat vezérigazgatója tegnap a távirati irodával.
Közlekedés
Saját forrásból, százmillió forint ráfordításával új autóbusz-állomást épít Kisbéren a Közép-nyugat-magyarországi Közlekedési Központ, miután a jelenlegi állomást elbontják – közölte a vállalat vezérigazgatója tegnap a távirati irodával.
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
