Amerikába igazol a Fradi-védő

Orlando City FC-ben folytatja Mateos

Sport
  • 2015.07.28. - 11:00

Nem lépett pályára sem az Európa-liga selejtezőkön, sem a csapat bajnoki mrékőzésein az új szezonban, így várható volt, hogy David Mateos, a Ferencváros spanyol labdarúgója eligazol a klubtól. A hírek szerint a védő Észak-Amerikában folytataja.

Alapemberként térhet át a tengeren túlra a Real Madrid egykori labdarúgója, David Mateos. Az elmúlt szezonban a Ferencvárost erősítő labdarúgó a híerk szerint már megegyezett az Orlando City FC vezetőivel, a csapat szóvivője azonban egyelőre nem árult el konkrétumot. 

"Dolgozunk néhány játékos szerződtetésén, de egyelőre nincs miről beszélni" - jelentette ki Lenny Santiago.

Forrás: samsungsport

Reklám