Agnieszka Radwanska három szettben megverte a 2011-es győztes cseh Petra Kvitovát a női teniszezők világbajnokságának döntőjében, és ezzel a huszonhat éves lengyel játékos pályafutása legnagyobb sikerét érte el.
A párosban induló Babos Tímea is részt vett a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon. Babos révén először szerepelt magyar teniszező a vb párosversenyében. A francia Kristina Mladenovictyal alkotott duó egy győzelemmel és két vereséggel csoportharmadikként zárt, így nem jutott be az elődöntőbe. A soproni teniszező az idén még két tornán vesz részt egyéniben, párosban viszont már nem versenyez.



