A Fidesz-KDNP az év nyertese, a kormánypártok az év eleji mélypont, 26 százalék után 2015 végére nyolc százalékpontot tudtak erősödni – írja legújabb felmérésének eredményére hivatkozva a Nézőpont Intézet.

Jelenleg egyik ellenzéki erő sem lehetne a kormánypártok érdemi kihívója a felmérésének Nézőpont Intézet adatai szerint
A Fidesz-KDNP az év nyertese, a kormánypártok az év eleji mélypont, 26 százalék után 2015 végére nyolc százalékpontot tudtak erősödni – írja legújabb felmérésének eredményére hivatkozva a Nézőpont Intézet.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
