A Fidesz–KDNP lett az év nyertese

Jelenleg egyik ellenzéki erő sem lehetne a kormánypártok érdemi kihívója a felmérésének Nézőpont Intézet adatai szerint

Belföld
  • 2015.12.17. - 02:31

A Fidesz-KDNP az év nyertese, a kormánypártok az év eleji mélypont, 26 százalék után 2015 végére nyolc százalékpontot tudtak erősödni – írja legújabb felmérésének eredményére hivatkozva a Nézőpont Intézet.

2 20151217
Reklám