Orbán Viktor miniszterelnök „Eső” címmel tett ki videót a közösségi oldalán: a Margaret Island zenekar egyik dalát posztolta.

Orbán Viktor miniszterelnök „Eső” címmel tett ki videót a közösségi oldalán: a Margaret Island zenekar egyik dalát posztolta.
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
