Orbán Viktor: Eső

Krónika
  • 2020.06.14. - 15:53
Cikk borítókép
Orbán Viktor levélben köszöntötte Novotny ZoltántFacebook | Facebook

Orbán Viktor miniszterelnök „Eső” címmel tett ki videót a közösségi oldalán: a Margaret Island zenekar egyik dalát posztolta.

Kapcsolódó cikkek
Reklám