Legalább harminchárman haltak meg Indiában, az indiai gazdasági központnak számító Mumbai egyik nyomornegyedében az utóbbi napokban azután, hogy illegálisan főzött szeszesitalt ittak - mondta pénteken egy helyi rendőrségi szóvivő.

Több mint harmincan haltak meg
Legalább harminchárman haltak meg Indiában, az indiai gazdasági központnak számító Mumbai egyik nyomornegyedében az utóbbi napokban azután, hogy illegálisan főzött szeszesitalt ittak - mondta pénteken egy helyi rendőrségi szóvivő.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
