Illegális ital ölt

Több mint harmincan haltak meg

Krónika
  • 2015.06.19. - 12:23

Legalább harminchárman haltak meg Indiában, az indiai gazdasági központnak számító Mumbai egyik nyomornegyedében az utóbbi napokban azután, hogy illegálisan főzött szeszesitalt ittak - mondta pénteken egy helyi rendőrségi szóvivő.

lead szesz
Reklám