Cipőnk már van

Na, elvertek bennünket. Nem nagyon, kicsit, éppen annyira, hogy fájjon – írja publicisztikájában lapunk lapszerkesztője, Kiss László.

Ajánló
  • 2014.09.08. - 17:44

 – Ha nagyon elvernek, attól elzsibbadunk, az inkább csak sajog, mint fáj, de ez az északírek elleni, hazai 1–2 marhára tud fájni. Még jó, hogy fáj, azt jelenti, nem lettünk futballimmunisak, kárörvendők vagy közömbösek, bennünket még oly sok hitkifosztás után is érdekel a magyar futball. Így aztán még mindig kesergünk, elemzünk, hibákat és felelősöket keresünk, változatlanul nem vesszük tudomásul, hogy elszökött tőlünk a játék. Más, boldogabb futballmezőkre költözött. Helyette viszont mi lettünk a világ futballmagyarázói. Abban világelsők vagyunk.

Részletek a Magyar Hírlap keddi számában.

Reklám