Krónika

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban

Az elhunytat eltűntként keresték

Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
A tatai Öreg-tó
Fotó: wikipedia.org/József Süveg

Tóth Anikó hozzátette, a haláleset során idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.

Az MTI úgy tudja, az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.

Kapcsolódó írásaink