Babosék már az elődöntőnél járnak Rómában

Sport
  • 2017.05.20. - 00:22

Vert helyzetből fordított a Babos Tímea (a képen), Andrea Hlavácková kettős a Katerina Bondarenko, Katerina Siniaková ukrán, cseh duó ellen a római salakpályás tenisztorna női páros versenyének negyeddöntőjében.

babos
(Fotó: MH)

A 6:3-ra elveszített első játszma után a következőben Babosék 6:1-re iskoláztak, majd a szuper tie-breakben 3-3 után már csak egy pontot „engedélyeztek” ellenfelüknek. Egyesben elsőként Simona Halep jutott a legjobb négy közé, a hatodik helyen kiemelt 6:2, 6:4-gyel búcsúztatta az észt Anett Kontaveitet. Babos Tímea egyesbeli legyőzője, a magyar származású, svájci színekben versenyző Bacsinszky Tímea a nyolcaddöntőben 6:1, 7:5-re kikapott a cseh Karolina Pliskovától.

Reklám