Xabi Alonso a nyáron visszavonul

"Megéltem. Szerettem. Búcsúzom e kitűnő játéktól" - írta Twitter-oldalán a labdarúgó

Sport
  • 2017.03.09. - 12:30

A Bayern Münchenben futballozó Xabi Alonso az idény végén visszavonul.

A német bajnokcsapat spanyol középpályása közösségi oldalain erősítette meg hivatalosan is a korábbi híresztelést, amely nyári elköszönését vetítette előre.
"Megéltem. Szerettem. Búcsúzom e kitűnő játéktól" - írta Twitter-oldalán a 35 éves labdarúgó, aki egy fekete-fehér fotót is posztolt, melyen jobb kezében egy pár futballcipőt tart, bal kezével pedig búcsút int. 
Alonso szerződése a nyáron jár le a bajor együttesnél, ahová 2014-ben igazolt át a Real Madridtól.
A baszk születésű futballista 114 alkalommal játszott és 16 gólt szerzett 2003 és 2014 között a spanyol válogatottban, amellyel világ- és kétszeres Európa-bajnok lett.

Reklám