„Ki is az áruló, kedves Márki-Zay Péter? Tényleg nem sül le a képetekről a bőr?” – tette fel a kérdést tegnapi Facebook-posztjában Volner János.
A Jobbik politikája változott, nem az enyém, Vona Gábor rohangált a Spinoza Házba megtagadni az általa alapított Magyar Gárdát, nem én, a Jobbik vezetői köpik szembe nap mint nap egykori önmagukat, nem én – hangsúlyozta Volner, aki szerint az ő „bűne” mindössze annyi, hogy nem tartott velük az árulásba. A politikus felidézte, hogy Gyöngyösi két éve még arról beszélt, hogy sok, a tömeges bevándorlást támogató ellenzéki civil szervezetet Soros György támogat és ilyen, a posztszocialista térség minden országában átláthatatlan alapítványi háttérrel működő civil szervezetek gondoskodnak a politikai ellenzék kineveléséről, kiképzéséről és pénzügyi támogatásáról. Gyöngyösi akkor azt sürgette, hogy orosz mintára Magyarországon is bélyegezzék külföldi ügynöknek azon Soros-féle NGO-kat, amelyek embereivel egy évvel később már brüsszeli konferenciát szervezett, manapság pedig arról beszél, mennyire nem bánná, ha a kisfia a CEU-ra járna – emlékeztetett Volner.



