A világ egyik legkorszerűbb uszodaközpontjának, a Duna Arénának az első sporteseménye a ma kezdődő férfi Bajnokok Ligája hatosdöntője lesz, két magyar résztvevővel.

Az elődöntőbe jutásért az Olympiakosz a Jug Dubrovnikkal (19 óra), az Eger pedig a Brescia csapatával (20.30) mérkőzik.
A győztesek pénteken az olasz Pro Recco és a Szolnok együttesével csatáznak a döntőbe jutásért. Märcz Tamás, a magyar férfiválogatott szövetségi kapitánya a Bajnokok Ligája döntője után jelöli ki azt a tizennyolc fős keretet, amely elkezdi a felkészülést a budapesti világbajnokságra.



