Vadászházakat loptak Nógrádban

A tolvajok őrházat, zsilipet, stéget, fémtárgyakat is eltulajdonítottak

Krónika
  • 2017.02.10. - 12:46

A Pásztói Járási Ügyészség vádat emelt egy 29 éves Nógrád megyei férfival szemben, aki társaival vadászházakat, őrházat, zsilipet, stéget lopott el egy tó partjáról, összesen mintegy ötmillió forint értékben - közölte a Nógrád Megyei Főügyészség vezetője pénteken az MTI-vel.

vadász576
Reklám