Újra diákokra lőttek

Iskolai lövöldözés Amerikában

Krónika
  • 2018.03.03. - 00:27

Két ember meghalt tegnap a michigani egyetem campusán történt lövöldözésben. A nyomozók egy tizenkilenc éves férfit keresnek, akinél feltehetően fegyver van.

A Detroittól mintegy kétórányira fekvő Központi Michigan Egyetem helyi idő szerint reggel fél tízkor a Facebook-oldalán közölte, hogy lövések dördültek a Campbell Hallban. A rendőrség feltételezi, hogy a lövöldözést „helyi probléma” válthatta ki, ezzel kapcsolatban azonban részleteket nem közölt. Az áldozatok nem fiatalkorúak.
Reklám