A fiatal teniszezőnek sikerült az, ami korábban csak Mandula Petrának és Szávay Áginak: Európa-bajnoki aranyérmet szerzett az U18-as korosztályban.

Bondár Anna nyert az U18-as Eb-t
A fiatal teniszezőnek sikerült az, ami korábban csak Mandula Petrának és Szávay Áginak: Európa-bajnoki aranyérmet szerzett az U18-as korosztályban.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át