Újabb két aranyat nyert Milák Kristóf

Az úszó 100 méter pillangón és 50 méter háton bizonyult a legjobbnak

Sport
  • 2018.03.31. - 22:02

A korábban 200 méteres pillangóúszásban győztes Milák Kristóf újabb két aranyérmet nyert a Debrecenben zajló országos bajnokság szombati zárónapján.

A 18 éves versenyző 100 méter pillangón 51.5 másodperces idővel diadalmaskodott, ami közel egy másodperccel rosszabb annál az eredménynél, amivel a tavalyi budapesti világbajnokságon ezüstérmet nyert (50.62).

Milák 50 méter háton nyerte másik szombati aranyérmét.

A nőknél Késely Ajna duplázott, aki a korábban 400 méteres gyorsúszásban szerzett első helye mellé az úszásnem 200 és 1500 méteres távján lett országos bajnok.

Reklám