Tűz ütött ki a Trump-toronyban

Az incidensben két ember, köztük egy tűzoltó sérült meg

Krónika
  • 2018.01.08. - 15:45

Elektromos hiba miatt tűz ütött ki a New York-i Trump-toronyban hétfő reggel. 

A New York-i tűzoltóság jelentése szerint a tüzet egy meghibásodott vezeték okozta a felhőkarcoló egyik felső emeletén. A közösségi oldalakon fotók garmadája jelent meg az épület fölött gomolygó fekete füstről.  
A tűzoltók eloltották a tüzet. Két ember sérült meg, az egyikük egy tűzoltó. Az épületben irodák és luxuslakások találhatók. 

Reklám