Több női tudóst nevelne az MTA

A közoktatásban tanuló lányok is népszerűsíteni fogják a természettudományos tárgyakat

Történelem
  • 2017.01.26. - 15:55

Nők a Kutatói Életpályán Elnöki Bizottság alakult a Magyar Tudományos Akadémián (MTA) elsősorban azzal a céllal, hogy elősegítse a nők arányának növekedését az akadémikusok, a posztdoktorok és az MTA doktorai között, illetve hogy a közoktatásban a lányok körében népszerűsítse a természettudományi tárgyakat.

nőitudós
Reklám