Az elmúlt másfél évtized legkedvezőbb egyenlegének számít, hogy kimagasló többlettel zárta az év első két hónapját az államháztartás. A szufficit 180,4 milliárd forint volt.

Az első két hónapot 180,4 milliárdos többlettel zárta a központi alrendszer – Eredményes az adócsökkentés és a béremelés
Az elmúlt másfél évtized legkedvezőbb egyenlegének számít, hogy kimagasló többlettel zárta az év első két hónapját az államháztartás. A szufficit 180,4 milliárd forint volt.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át