Tizenöt éves államháztartási csúcs

Az első két hónapot 180,4 milliárdos többlettel zárta a központi alrendszer – Eredményes az adócsökkentés és a béremelés

Gazdaság
  • 2017.03.22. - 01:35

Az elmúlt másfél évtized legkedvezőbb egyenlegének számít, hogy kimagasló többlettel zárta az év első két hónapját az államháztartás. A szufficit 180,4 milliárd forint volt.

9 20170322
Reklám